Kapalı

Yol yapım için yeni ihale

Güncel - 2 Mart 2021 15:11 A A

Yol ve kaldırım taşı yapımı ihalesi, teklif veren tüm firmaların katılımıyla şeffaf şekilde gerçekleşti.
Gemlik Belediyesi, ilçenin ana caddeleri ve ara sokakları ile ulaşıma yeni açılan tüm noktalarında yol ve kaldırım taşı yapım işlerine ve bakımına devam ediyor. Program dahilinde çevre yolu ve ilerisinde yapılaşmaya devam eden ve nüfusu artan bölgelerde yol yapım çalışmalarını aralıksız sürdüren Gemlik Belediyesi ekipleri, ihtiyaç doğrultusunda gerçekleşen yeni ihaleyi şeffaf şekilde tamamladı.
Yol ve kaldırımlarda beton parke, bordür ve oluk taşı döşemesi yapım işi ihalesi, Gemlik Belediyesi ihale salonunda gerçekleşti. Dokuz firmanın katıldığı ihalenin başkanlığını Temizlik İşleri Müdürü Ahmet Dedetürk üstlendi. Bir teklifin de kargo ile ulaştığı belirtilirken tüm zarflar firma temsilcileri huzurunda açıldı. Zarflarda herhangi bir bozukluk olup olmadığı ihale komisyonu tarafından yine katılımcıların karşısında kontrol edildi.
İhalede 13 kalemden oluşan, çeşitli mahallelerde toplam 39 bin 500 metrekarelik yol ve kaldırımlarda beton parke, bordür ve oluk taşı döşeme işi, en uygun fiyat veren firmada kaldı.
Gemlik Belediyesi olarak gerçekleştirilen tüm ihalelerde şeffaflığı önemsediklerini belirten Gemilk Belediye Başkanı Mehmet Uğur Sertaslan, “İhale komisyonumuz, teklif zarflarını katılımcılar huzurunda açarak tüm belgelerin tamamlanıp tamamlanmadığını kontrol ediyorlar. İsteyen firma temsilcileri, sağlık tedbirleri kapsamında ihaleyi takip edebiliyor. Böylece akıllarda herhangi bir soru işareti oluşmuyor. Gemlik halkının vergileriyle, Gemlik halkının bütçesini, Gemlik’imizi güzelleştirmek için usulüne uygun şekilde kullanmak için çalışmaya devam edeceğiz.”

Bu haber 752 kez okundu.
Güncel - 15:11 A A
BENZER HABERLER

Nöbetçi Eczaneler

HAVA DURUMU

30 Kasım 2022 ÇARŞAMBA
 • PER 16.4°
 • CUM 12.7°
 • CTS 12.3°

HABER LİSTESİ

 • BIST -
  -
 • ALTIN
  -
 • DOLAR
  -
 • EURO
  -